Ramazzotti Amaro


Ramazzotti | Amaro | Italië | 70cl | 30%

Ramazzotti Amaro
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 17,09 incl. BTW
Prijs per L: € 24,41 incl. BTW
Online: meteen leverbaar
Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden!
Onze winkel in Zolder: momenteel verkrijgbaar
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €70 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

20 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 20 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Ons koopadvies voor Ramazzotti Amaro

De Ramazzotti Amaro is een goede keuze voor liefhebbers die houden van een goede amaro. Deze amaro komt uit Italië en werd gebotteld op 30%. Deze amaro is bovendien ook nog eens erg schappelijk geprijsd.

Proefnotities

Voor Ramazzotti Amaro zijn in de aangeleverde gegevens geen specifieke proefnotities opgenomen. Daarom beschrijven we geen aroma's, smaaklagen, textuur of afdronk die niet door de productinformatie worden ondersteund.

Wat wel vaststaat: het gaat om een Italiaanse amaro van Ramazzotti met een alcoholpercentage van 30%.
  • Geleverd vanaf €11,99
  • Vanaf €70 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in Nederland mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Ramazzotti Amaro

Ramazzotti Amaro is een Italiaanse amaro met een alcoholpercentage van 30%. Binnen die categorie staat de naam Ramazzotti duidelijk centraal: dit is geen neutrale likeur, maar een drank die bewust in de Italiaanse amaro-traditie wordt geplaatst.

Bij Drankenshop Broekmans krijgt zo'n product vooral betekenis voor klanten die gericht zoeken naar een amaro met een herkenbare merknaam en een uitgesproken Italiaanse herkomst. De beschikbare productgegevens geven geen verdere details over receptuur of productie, waardoor we het verhaal bewust zuiver houden: Ramazzotti Amaro draait hier om herkomst, categorie en de stevige aanwezigheid van 30% alcohol.

Voor Ramazzotti Amaro zijn in de aangeleverde gegevens geen specifieke proefnotities opgenomen. Daarom beschrijven we geen aroma's, smaaklagen, textuur of afdronk die niet door de productinformatie worden ondersteund.

Wat wel vaststaat: het gaat om een Italiaanse amaro van Ramazzotti met een alcoholpercentage van 30%.

Specificaties van Ramazzotti Amaro

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk RAMAZZOTTI
Bottelaar
Botteling
Inhoud 70cl
Alcohol percentage 30%
Streek Onbekend
Land Italië
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags In voorraad
Toon meer specificaties

Over RAMAZZOTTI

Ramazzotti is een Italiaans merk dat zijn oorsprong vindt in Milaan, waar het in 1815 werd opgericht door Ausano Ramazzotti. Het werd al snel bekend dankzij de beroemde Amaro Ramazzotti, een bitterszoete kruidenlikeur die op ambachtelijke wijze wordt samengesteld uit een geheime mix van meer dan 30 kruiden, wortels, specerijen en bittere sinaasappelschillen. Deze combinatie geeft de amaro zijn kenmerkende evenwicht tussen zoet, kruidig en bitter, met een karakteristiek kruidnagel- en sinaasappelprofiel. Ramazzotti wordt in Italië en ver daarbuiten vaak gedronken als aperitief of digestief, puur, met ijs of als onderdeel van klassieke Italiaanse cocktails. Door de lange geschiedenis, karakteristieke smaak en veelzijdige inzetbaarheid, heeft het merk een blijvende plaats verworven in zowel de Italiaanse drinkcultuur als de wereldwijde markt voor likeuren en bitters. Tegenwoordig is Ramazzotti in handen van de internationale drankengroep Pernod Ricard, maar het behoudt nog steeds zijn sterke Milanese wortels en traditie in de productie van amaro.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Ramazzotti Amaro
€ 232,67
+ 256
Ramazzotti Amaro
€ 63,98
+ 45
Ramazzotti Amaro
€ 120,47
+ 146
Ramazzotti Amaro
€ 212,48
+ 134
Ramazzotti Amaro
€ 188,17
+ 151

Veelgestelde vragen

Is Ramazzotti Amaro geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Ramazzotti Amaro geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste amaro combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren amaro-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Ramazzotti Amaro misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Ramazzotti Amaro vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Ramazzotti Amaro een biologische amaro?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Ramazzotti Amaro amaro van Ramazzotti geen biologisch product is.

Waar kan ik Ramazzotti Amaro kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze amaro kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Ramazzotti Amaro en tal van andere Ramazzotti amaro te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Ramazzotti Amaro
€ 17,09 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan NL.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que NL.
We noticed that you are browsing from a different location than NL.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL