Roederer Collection 245 Magnum (1,5l) Deluxe Gb


Roederer | Champagne | Frankrijk | 1,5l | 12,5%

Roederer Collection 245 Magnum (1,5l) Deluxe Gb
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 108,89 incl. BTW
Prijs per L: € 72,59 incl. BTW
Online: tijdelijk uitverkocht
Onze winkel in Zolder: momenteel verkrijgbaar
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €70 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

55 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 55 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

Voor deze Roederer Collection 245 Magnum zijn in de beschikbare productgegevens geen specifieke proefnotities opgenomen. Daarom worden hier geen aroma's, smaakindrukken of afdronk beschreven die niet uit de aangeleverde informatie blijken.
  • Geleverd vanaf €7,50 Vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in Nederland mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Roederer Collection 245 Magnum (1,5l) Deluxe Gb

Roederer Collection 245 in magnumformaat is een champagne die meteen een ander gevoel aan tafel brengt. De fles van 1,5 liter maakt hem nadrukkelijk geschikt voor momenten die gedeeld worden, terwijl de Deluxe Gb-uitvoering hem ook een verzorgde uitstraling geeft wanneer hij als geschenk wordt gekozen.

Binnen het champagneaanbod van Drankenshop Broekmans heeft deze Roederer vooral aantrekkingskracht voor wie niet alleen naar een bekende naam zoekt, maar ook naar een presentatie met wat meer présence. De vermelding Collection 245 geeft de cuvée een duidelijke eigen plaats binnen het gamma van Roederer, zonder dat de fles aan elegantie of herkenbaarheid inboet.

Met zijn Franse herkomst en alcoholpercentage van 12,5% blijft dit een champagne die duidelijk in zijn categorie staat: feestelijk, verzorgd en bedoeld voor gelegenheden waar de fles zelf ook deel van het moment mag worden.

Voor deze Roederer Collection 245 Magnum zijn in de beschikbare productgegevens geen specifieke proefnotities opgenomen. Daarom worden hier geen aroma's, smaakindrukken of afdronk beschreven die niet uit de aangeleverde informatie blijken.

Specificaties van Roederer Collection 245 Magnum (1,5l) Deluxe Gb

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk ROEDERER
Bottelaar
Botteling
Inhoud 1,5l
Alcohol percentage 12,5%
Streek Onbekend
Land Frankrijk
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags XL
Toon meer specificaties

Over ROEDERER

Louis Roederer is een bekende naam in de wereld van champagne en komt uit Reims, in de beroemde Champagnestreek van Frankrijk. Het huis werd in 1776 opgericht, maar kreeg zijn huidige naam toen Louis Roederer het bedrijf in 1833 overnam. Louis Roederer is vooral bekend geworden door zijn productie van luxe champagnes, waaronder het prestigieuze vlaggenschip Cristal, dat in 1876 speciaal werd ontwikkeld voor de Russische tsaren. Het champagnehuis is opvallend omdat het tot op heden in familiebezit is, wat in de regio vrij zeldzaam is en bijdraagt aan de continuiteit van hun visie en stijl. Voor de productie gebruikt Roederer vooral druiven van eigen wijngaarden, wat hen veel controle geeft over de kwaliteit en het karakter van hun champagnes. Het huis staat bekend om een stijl waarin elegantie, mineraliteit en complexiteit centraal staan en maakt zowel klassieke Brut als vintage cuvees. Louis Roederer heeft wereldwijd erkenning gekregen voor zijn constante kwaliteit en toewijding aan traditionele champagnebereiding, en wordt door kenners gewaardeerd om zowel de rijpingspotentie als de finesse van hun wijnen.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Veelgestelde vragen

Is Roederer Collection 245 Magnum (1,5l) Deluxe Gb geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Roederer Collection 245 Magnum (1,5l) Deluxe Gb geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste champagne combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren champagne-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Roederer Collection 245 Magnum (1,5l) Deluxe Gb misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Roederer Collection 245 Magnum (1,5l) Deluxe Gb vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Roederer Collection 245 Magnum (1,5l) Deluxe Gb een biologische champagne?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Roederer Collection 245 Magnum (1,5l) Deluxe Gb champagne van Roederer geen biologisch product is.

Waar kan ik Roederer Collection 245 Magnum (1,5l) Deluxe Gb kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze champagne kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Roederer Collection 245 Magnum (1,5l) Deluxe Gb en tal van andere Roederer champagne te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Roederer Collection 245 Magnum (1,5l) Deluxe Gb
€ 108,89 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan NL.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que NL.
We noticed that you are browsing from a different location than NL.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL