Trois Rivières Double Wood


Trois rivières | Rum | Martinique | 70cl | 43%

Trois Rivières Double Wood
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 35,69 incl. BTW
Prijs per L: € 50,99 incl. BTW
Online: meteen leverbaar
Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden!
Onze winkel in Zolder: momenteel verkrijgbaar
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €70 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

39 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 39 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Ons koopadvies voor Trois Rivières Double Wood

De Trois Rivières Double Wood is een goede keuze voor liefhebbers die houden van een goede rum. Deze rum komt uit Martinique en werd gebotteld op 43%. Deze rum is bovendien ook nog eens erg schappelijk geprijsd.

Smaakprofiel van deze rum

Bloemig
Zoet
Vegetaal
Houtig
Gekruid
Fruitig

Ontdek producten die vergelijkbaar zijn met deze Trois Rivières Double Wood
Creëer jouw smaakprofiel

Proefnotities

Voor Trois Rivières Double Wood zijn geen specifieke proefnotities meegeleverd. Op basis van de beschikbare gegevens kunnen we dus geen concrete aroma's, smaken of afdronk beschrijven zonder te speculeren.

Wat wel duidelijk is: dit is een rum uit Martinique op 43%, met een naam die de aandacht vestigt op houtinvloed. Voor een precieze indruk blijft proeven hier de beste gids.
  • Geleverd vanaf €11,99
  • Vanaf €70 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in Nederland mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Trois Rivières Double Wood

Trois Rivières Double Wood is een rum uit Martinique waarin de naam meteen de richting aangeeft: hout speelt hier een centrale rol in de manier waarop deze uitgave wordt gepresenteerd. Zonder in technische details te vervallen, is dit duidelijk geen rum die alleen op herkomst leunt; de verwijzing naar Double Wood geeft deze fles een eigen plaats binnen het aanbod van Trois Rivières.

Met zijn alcoholpercentage van 43% blijft hij stevig genoeg om karakter te tonen, maar zonder dat het cijfer op zichzelf de aandacht opeist. Bij Drankenshop Broekmans zien we dit soort rum vaak gewaardeerd worden door klanten die graag een Martinique-rum ontdekken met een duidelijke, herkenbare signatuur.

Trois Rivières Double Wood heeft bovendien een vertrouwd draagvlak bij liefhebbers, wat past bij zijn toegankelijke maar niet anonieme uitstraling. Het is een fles die vooral interessant wordt wanneer u graag proeft hoe een rumhuis zijn stijl rond houtinvloed en herkomst opbouwt.

Meer informatie over het merk is beschikbaar via https://www.troisrivieresrhum.com/

Voor Trois Rivières Double Wood zijn geen specifieke proefnotities meegeleverd. Op basis van de beschikbare gegevens kunnen we dus geen concrete aroma's, smaken of afdronk beschrijven zonder te speculeren.

Wat wel duidelijk is: dit is een rum uit Martinique op 43%, met een naam die de aandacht vestigt op houtinvloed. Voor een precieze indruk blijft proeven hier de beste gids.

Specificaties van Trois Rivières Double Wood

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk TROIS RIVIÈRES
Bottelaar
Botteling
Inhoud 70cl
Alcohol percentage 43%
Streek Onbekend
Land Martinique
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Solera System
Tags Fruity, Spiced, In voorraad
Smaakprofiel - Bloemig Zacht bloemig
Smaakprofiel - Zoet Matig zoet
Smaakprofiel - Vegetaal Zacht vegetaal
Smaakprofiel - Houtig Matig houtig
Smaakprofiel - Gekruid Matig gekruid
Smaakprofiel - Fruitig Intens fruitig
Toon meer specificaties

Over TROIS RIVIÈRES

Trois Rivières is een bekende rum uit Martinique, een eiland in het Caribisch gebied dat valt onder de Franse Antillen. Het merk ontleent zijn naam aan de plantage waar de distilleerderij ooit is gestart, in het zuiden van Martinique, nabij de stad Sainte-Luce. De productiegeschiedenis van Trois Rivières gaat terug tot de 18e eeuw, waarmee het een van de oudere rumlabels van het eiland is. Deze rum valt onder de zogeheten rhum agricole, wat betekent dat hij wordt gestookt uit vers suikerrietsap in plaats van melasse, een typisch kenmerk voor rum uit Martinique. Rhum agricole staat wereldwijd bekend om zijn uitgesproken, kruidige en grassige smaken, wat ook kenmerkend is voor de stijl van Trois Rivières. Het merk produceert verschillende soorten rum, van witte rum tot langdurig gerijpte varianten, en veel van deze bottelingen dragen het AOC-keurmerk dat de oorsprong en traditionele productiemethode waarborgt. Door deze beschermde herkomstbenaming en traditionele werkwijzen geniet Trois Rivières een stevige reputatie onder liefhebbers van authentieke Caribische rum.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Trois Rivières Double Wood
€ 143,18
+ 162
Trois Rivières Double Wood
€ 227,17
+ 49
Trois Rivières Double Wood
Cynar
Cynar
€ 49,98
+ 54
Trois Rivières Double Wood
€ 301,07
+ 343

Veelgestelde vragen

Wat voor soort rum is Trois Rivières Double Wood?

Trois Rivières Double Wood is een onbekend rum.

Is Trois Rivières Double Wood een no age statement rum (NAS)?

Nee, Trois Rivières Double Wood is geen no age statement (NAS) rum.  Het label vermeldt expliciet een leeftijd en die leeftijd vertegenwoordigt de jongste rum die in de fles (of in de blend) terug te vinden is.

Is Trois Rivières Double Wood een single cask rum?

Nee, Trois Rivières Double Wood is geen single cask rum.

Is Trois Rivières Double Wood een rum op vatsterkte?

Nee, Trois Rivières Double Wood is geen rum op vatsterkte.

Is Trois Rivières Double Wood geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Trois Rivières Double Wood geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste rum combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren rum-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Trois Rivières Double Wood misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Trois Rivières Double Wood een goede keuze voor mij?

Deze Trois Rivières Double Wood kan een rum zijn die bij jou past als je houdt van een rum met een houtig karakter.  Deze houtigheid is namelijk vrij nadrukkelijk aanwezig in het smaakprofiel.

We raden je echter aan om ook de rest van het smaakprofiel te bekijken, want dit is natuurlijk maar één deel van het totale karakter van deze rum.

Is Trois Rivières Double Wood een kruidige rum?

Ja, Trois Rivières Double Wood is een rum met een redelijk gekruid smaakprofiel: de kruidigheid van deze rum zal je meteen vanaf de eerste sip uit je glas kunnen ontwaren.

De kruidigheid van een spirit kan op verschillende manieren tot stand komen.

  • Bij whisky ontstaan de kruidige tonen voornamelijk tijdens het rijpingsproces in houten vaten.  De gebruikte houtsoort (bv. Amerikaans eikenhout, Europees eikenhout) en of de vaten eerder al gebruikt werden (bv. sherryvaten) hebben een grote invloed op de kruidigheid van de whisky die er uit komt.
  • Bij rum kunnen de kruidige tonen eveneens voortkomen uit de gebruikte vaten, maar daarnaast is er ook een aparte klasse "Spiced rum" waarbij er extra specerijen toegevoegd worden.
  • Gin kent een veel kortere productiecyclus en haalt zijn kruidigheid daardoor meestal niet uit houtsoorten.  Kruidige tonen in een gin zijn gewoonlijk het rechtstreekse resultaat van de botanicals die gebruikt werden om de gin te "kleuren" en een eigen identiteit te geven.
Is Trois Rivières Double Wood een fruitige rum?

Ja, Trois Rivières Double Wood is een rum met een intens fruitig smaakprofiel: de fruitigheid van deze rum zal je meteen vanaf de eerste sip uit je glas kunnen ontwaren. 

  • Whisky’s met een fruitig karakter kunnen uiteenlopen van lichte en frisse appeltonen tot diepe, rijpe steenvruchten en exotische aroma’s. Deze fruitigheid kan ontstaan door de gebruikte granen, gist en fermentatie, de vorm van de pot stills en het vattype.
  • Rum, gemaakt van suikerriet of melasse, leent zich bij uitstek voor fruitige tonen. Van de frisse citrusaroma’s van een witte rum tot de diepe ananas- en banaantonen van een gerijpte variant – fruitigheid is een essentieel kenmerk in veel rums.  Ook hier hebben dezelfde factoren invloed op de fruitigheid als bij whisky.
Is Trois Rivières Double Wood een zoete rum?

Ja, Trois Rivières Double Wood is een rum met een vrij zoet smaakprofiel: de zoetigheid van deze rum zal je meteen vanaf de eerste sip uit je glas kunnen ontwaren. 

Hoewel niet iedereen liefhebber is van een (zeer) zoete rum, horen ze doorgaans wel bij de meest toegankelijke producten.  Deze Trois Rivières Double Wood vormt om die reden dus een redelijk veilig startpunt om voor het eerst kennis te maken met rum.

Drink je Trois Rivières Double Wood puur of met ijs?

Of je deze Trois Rivières Double Wood rum het beste met of zonder ijs drinkt is een persoonlijke keuze.  Wij hebben er altijd voor gekozen om geen standpunt in te nemen wat betreft het toevoegen van water of ijs aan rum.  Er zijn zeker en vast goede redenen te bedenken om een beetje water toe te voegen aan je rum, maar of dat voor jou een meerwaarde betekent of afbreuk doet aan je plezier moet je vooral zelf ontdekken.

Heeft Trois Rivières Double Wood een hoog alcoholpercentage?

Deze rum van Trois Rivières heeft een normaal alcoholpercentage.  Binnen rum komen alcoholpercentages tot 43% het vaakst voor.

Is Trois Rivières Double Wood een onafhankelijke botteling?

Trois Rivières Double Wood is een rum van het merk Trois Rivières dat gebotteld werd door de onafhankelijke bottelaar .  Dat maakt deze fles een onafhankelijke botteling.

Is Trois Rivières Double Wood een solera rum?

Nee, Trois Rivières Double Wood wordt niet geproduceerd volgens het solera systeem.

Is Trois Rivières Double Wood geschikt om een Dark 'n Stormy cocktail te maken?

De "Dark 'n Stormy" cocktail is een beschermd handelsmerk van Gosling Brothers Ltd.  Volgens de officiële regels mag een cocktail daarom enkel Dark 'N Stormy (met één apostrof) genoemd worden als deze gemaakt wordt met Gosling's Rum en gemberbier. 

Omdat Gosling enkel de naam met enkel apostrof heeft geregistreerd, wordt dezelfde cocktail elders ook beschreven als een Dark 'n' Stormy (met dubbel apostrof) of als een Safe Harbor in een poging om onder de trademark en licensing problemen uit te geraken.

Als je niet wakker ligt van de officiële benaming en een cocktail wil maken die gebaseerd is op het recept van de officiële Dark 'n Stormy, dan is deze Trois Rivières Double Wood zeker een goede keuze.  Om een officiële, correcte Dark 'n Stormy te maken heb je echter de Gosling's Black Seal rum nodig.

Is Trois Rivières Double Wood vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Trois Rivières Double Wood een biologische rum?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Trois Rivières Double Wood rum van Trois Rivières geen biologisch product is.

Waar kan ik Trois Rivières Double Wood kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze rum kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Trois Rivières Double Wood en tal van andere Trois Rivières rum te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Trois Rivières Double Wood
€ 35,69 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan NL.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que NL.
We noticed that you are browsing from a different location than NL.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL