Bloom Passionfruit & Vanille Gin


Bloom | Gin | Groot-brittannië | 70cl | 40%

LAATSTE STUKS
Bloom Passionfruit & Vanille Gin
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 32,49 incl. BTW
Prijs per L: € 46,41 incl. BTW
Niet beschikbaar voor verzending
Onze winkel in Zolder: momenteel verkrijgbaar
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €70 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

36 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 36 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Ons koopadvies voor Bloom Passionfruit & Vanille Gin

De Bloom Passionfruit & Vanille Gin is een goede keuze voor liefhebbers die houden van een goede gin. Deze gin komt uit Groot-Brittannië en werd gebotteld op 40%. Deze gin is bovendien ook nog eens erg schappelijk geprijsd.

Proefnotities

De smaakrichting wordt bepaald door passievrucht en vanille. Verwacht dus geen neutrale gin, maar een gin waarin tropisch fruit en een zachtere vanilletoets centraal staan.

Omdat er geen gedetailleerde proefnotities zijn opgegeven, blijft de beschrijving bewust beperkt tot deze duidelijke aromatische accenten uit de naam.
  • Geleverd vanaf €11,99
  • Vanaf €70 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in Nederland mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Bloom Passionfruit & Vanille Gin

Bloom Passionfruit & Vanille Gin is een Britse gin die meteen duidelijk maakt waar de nadruk ligt: een combinatie van passievrucht en vanille. Binnen het ginassortiment van Drankenshop Broekmans is dit zo'n fles die vooral aanspreekt wanneer u zoekt naar een fruitigere, zachtere stijl zonder dat het gin-karakter volledig naar de achtergrond hoeft te verdwijnen.

Met zijn alcoholpercentage van 40% blijft hij stevig genoeg om als volwaardige gin te gebruiken, terwijl de naam al een vrij uitgesproken smaakrichting aangeeft. De tropische toon van passievrucht en het ronde karakter van vanille maken deze Bloom geschikt voor wie graag een gin serveert met een meer aromatische en toegankelijke insteek.

Meer informatie over het merk is beschikbaar via https://www.bloomgin.com/

De smaakrichting wordt bepaald door passievrucht en vanille. Verwacht dus geen neutrale gin, maar een gin waarin tropisch fruit en een zachtere vanilletoets centraal staan.

Omdat er geen gedetailleerde proefnotities zijn opgegeven, blijft de beschrijving bewust beperkt tot deze duidelijke aromatische accenten uit de naam.

Specificaties van Bloom Passionfruit & Vanille Gin

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk BLOOM
Bottelaar
Botteling
Inhoud 70cl
Alcohol percentage 40%
Streek Onbekend
Land Groot-Brittannië
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags Laatste flessen, Floral, Fruity
Smaakprofiel - Bloemig Matig bloemig
Smaakprofiel - Zoet Intens zoet
Smaakprofiel - Gekruid Niet gekruid
Smaakprofiel - Fruitig Intens fruitig
Toon meer specificaties

Over BLOOM

Bloom Gin is een modern Brits ginmerk dat zich richt op een lichte, florale stijl van London Dry Gin. Het merk wordt geproduceerd door G&J Distillers, een van de oudste gin-distilleerderijen van het Verenigd Koninkrijk, met wortels die teruggaan tot 1761. Bloom is gecreëerd door meester-distillateur Joanne Moore, die bekendstaat om haar innovatieve benadering van gin en als een van de eerste vrouwelijke distillateurs binnen de branche aanzien geniet. In het karakter van Bloom staat een zachte, frisse gin centraal met een nadruk op plantaardige botanicals zoals kamille, pomelo en kamperfoelie, waardoor de gin een uitgesproken florale en lichtzoete ondertoon krijgt. Dit is een bewuste stijlbreuk met de vaak sterk jeneverbes-gedreven gins uit dezelfde regio. In het assortiment van Bloom vind je naast de klassieke London Dry Gin ook varianten met smaken als Passionfruit & Vanilla Blossom en Raspberry & Rose, waarmee het merk inspeelt op de trend van eigentijdse en toegankelijke gins. Bloom Gin wordt geproduceerd in Warrington, Engeland, en heeft in de loop der jaren verschillende internationale onderscheidingen weten te behalen, wat mede bijdraagt aan de reputatie als eigentijds ginmerk met een frisse kijk op traditionele Engelse gin.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Veelgestelde vragen

Is Bloom Passionfruit & Vanille Gin geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Bloom Passionfruit & Vanille Gin geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste gin combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren gin-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Bloom Passionfruit & Vanille Gin misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Bloom Passionfruit & Vanille Gin een goede keuze voor mij?

Deze Bloom Passionfruit & Vanille Gin kan een gin zijn die bij jou past als je houdt van een gin met een bloemig karakter.  Deze bloemigheid is namelijk vrij nadrukkelijk aanwezig in het smaakprofiel.

We raden je echter aan om ook de rest van het smaakprofiel te bekijken, want deze bloemigheid is natuurlijk maar één deel van het totale karakter van deze gin.

Is Bloom Passionfruit & Vanille Gin een kruidige gin?

Nee, in het smaakprofiel van deze Bloom Passionfruit & Vanille Gin gin is zeer weinig tot helemaal geen noemenswaardige kruidigheid te ontdekken.

Is Bloom Passionfruit & Vanille Gin een fruitige gin?

Ja, Bloom Passionfruit & Vanille Gin is een gin met een intens fruitig smaakprofiel: de fruitigheid van deze gin zal je meteen vanaf de eerste sip uit je glas kunnen ontwaren. 

  • Whisky’s met een fruitig karakter kunnen uiteenlopen van lichte en frisse appeltonen tot diepe, rijpe steenvruchten en exotische aroma’s. Deze fruitigheid kan ontstaan door de gebruikte granen, gist en fermentatie, de vorm van de pot stills en het vattype.
  • Rum, gemaakt van suikerriet of melasse, leent zich bij uitstek voor fruitige tonen. Van de frisse citrusaroma’s van een witte rum tot de diepe ananas- en banaantonen van een gerijpte variant – fruitigheid is een essentieel kenmerk in veel rums.  Ook hier hebben dezelfde factoren invloed op de fruitigheid als bij whisky.
Is Bloom Passionfruit & Vanille Gin een zoete gin?

Ja, Bloom Passionfruit & Vanille Gin is een gin met een zeer zoet smaakprofiel: de zoetigheid van deze gin zal je meteen vanaf de eerste sip uit je glas kunnen ontwaren. 

Hoewel niet iedereen liefhebber is van een (zeer) zoete gin, horen ze doorgaans wel bij de meest toegankelijke producten.  Deze Bloom Passionfruit & Vanille Gin vormt om die reden dus een redelijk veilig startpunt om voor het eerst kennis te maken met gin.

Heeft Bloom Passionfruit & Vanille Gin een hoog alcoholpercentage?

Deze gin van Bloom heeft een normaal alcoholpercentage.  Binnen gin komen alcoholpercentages tot 43% het vaakst voor.

Is Bloom Passionfruit & Vanille Gin vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Bloom Passionfruit & Vanille Gin een biologische gin?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Bloom Passionfruit & Vanille Gin gin van Bloom geen biologisch product is.

Waar kan ik Bloom Passionfruit & Vanille Gin kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze gin kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Bloom Passionfruit & Vanille Gin en tal van andere Bloom gin te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Bloom Passionfruit & Vanille Gin
€ 32,49 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan NL.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que NL.
We noticed that you are browsing from a different location than NL.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL