Whitley Neill Pineapple Gin


Whitley neill | Gin | Groot-brittannië | 70cl | 43%

LAATSTE STUKS
Whitley Neill Pineapple Gin
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 27,29 incl. BTW
Prijs per L: € 38,99 incl. BTW
Niet beschikbaar voor verzending
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €70 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

54 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 54 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Ons koopadvies voor Whitley Neill Pineapple Gin

De Whitley Neill Pineapple Gin is de perfecte keuze voor liefhebbers die houden van een heerlijke gin. Deze gin komt uit Groot-Brittannië en werd gebotteld op 43%. Deze gin is bovendien ook nog eens erg schappelijk geprijsd: voor deze prijs een absolute topper.

Proefnotities

De smaakbeleving draait rond ananas als herkenbaar fruitig accent, gedragen door een ginbasis met 43% alcohol. Daardoor komt hij eerder krachtig en duidelijk over dan zacht of vrijblijvend.

In een mix zal vooral het tropische karakter naar voren komen, terwijl de ginstructuur voldoende aanwezig blijft om het geheel zijn vorm te geven.
  • Geleverd vanaf €11,99
  • Vanaf €70 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in Nederland mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Whitley Neill Pineapple Gin

Whitley Neill Pineapple Gin brengt een uitgesproken fruitige invalshoek binnen het ginassortiment van Whitley Neill. De naam zegt meteen waar de nadruk ligt: ananas geeft deze gin een zonnige, tropische richting zonder dat hij zijn plaats binnen de ginwereld verliest.

Met een alcoholpercentage van 43% heeft hij voldoende draagkracht om niet louter als lichte fruitgin over te komen. Dat maakt hem interessant voor wie een gin zoekt met een herkenbare smaakrichting en toch wat stevigheid in het glas.

Bij Drankenshop Broekmans merken we dat dit soort smaakgedreven gin vaak gekozen wordt door klanten die iets anders willen dan een klassieke, droge stijl. Omdat het om de laatste flessen gaat, is dit bovendien een uitgave die niet onbeperkt beschikbaar blijft.

Meer informatie over het merk is beschikbaar via https://www.whitleyneill.com/

De smaakbeleving draait rond ananas als herkenbaar fruitig accent, gedragen door een ginbasis met 43% alcohol. Daardoor komt hij eerder krachtig en duidelijk over dan zacht of vrijblijvend.

In een mix zal vooral het tropische karakter naar voren komen, terwijl de ginstructuur voldoende aanwezig blijft om het geheel zijn vorm te geven.

Specificaties van Whitley Neill Pineapple Gin

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk WHITLEY NEILL
Bottelaar
Botteling
Inhoud 70cl
Alcohol percentage 43%
Streek Onbekend
Land Groot-Brittannië
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags Veel interesse, Laatste flessen, Tokenpakker
Toon meer specificaties

Over WHITLEY NEILL

Whitley Neill Gin biedt een gamma van premium handgemaakte gins aan. Hun geschiedenis gaat terug tot 1762. Ze worden gedistilleerd in de City of London distillery, de eerste en nog steeds enige distilleerderij in The City of London. De huidige distilleerder Johnny Neill is de achtste generatie van de familie Neill die aan het hoofd staat van het bedrijf. Naast een klassieke London Dry gin met 9 botanicals als basis, bieden ze ook een hele reeks gins aan met verrassende en unieke smaken, gebaseerd op de reizen van de Neill-familie doorheen de eeuwen over de hele wereld.

Whitley Neill biedt ook twee niet-alcoholische producten aan: de Rhubarb en Ginger en de Raspberry. Beiden laten ze zich kenmerken door uitgesproken smaken en zijn ze een waardig alternatief voor wie geen alcohol wil.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Whitley Neill Pineapple Gin
€ 28,78
+ 54
Deze combinatiedeal is momenteel niet beschikbaar
Whitley Neill Pineapple Gin
€ 28,78
+ 54
Deze combinatiedeal is momenteel niet beschikbaar
Whitley Neill Pineapple Gin
€ 29,08
+ 54
Deze combinatiedeal is momenteel niet beschikbaar
Whitley Neill Pineapple Gin
€ 29,08
+ 54
Deze combinatiedeal is momenteel niet beschikbaar
Whitley Neill Pineapple Gin
€ 29,08
+ 54
Deze combinatiedeal is momenteel niet beschikbaar
Whitley Neill Pineapple Gin
€ 29,08
+ 54
Deze combinatiedeal is momenteel niet beschikbaar
Whitley Neill Pineapple Gin
€ 29,08
+ 54
Deze combinatiedeal is momenteel niet beschikbaar
Whitley Neill Pineapple Gin
€ 30,78
+ 54
Deze combinatiedeal is momenteel niet beschikbaar
Whitley Neill Pineapple Gin
€ 32,28
+ 54
Deze combinatiedeal is momenteel niet beschikbaar
Whitley Neill Pineapple Gin
€ 34,28
+ 54
Deze combinatiedeal is momenteel niet beschikbaar
Whitley Neill Pineapple Gin
Drankenshopper Kaartspel
Drankenshopper Kaartspel
Normaal €42,28
€ 37,28
+ 84
Deze combinatiedeal is momenteel niet beschikbaar

Veelgestelde vragen

Is Whitley Neill Pineapple Gin geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Whitley Neill Pineapple Gin geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste gin combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren gin-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Whitley Neill Pineapple Gin misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Heeft Whitley Neill Pineapple Gin een hoog alcoholpercentage?

Deze gin van Whitley Neill heeft een normaal alcoholpercentage.  Binnen gin komen alcoholpercentages tot 43% het vaakst voor.

Is Whitley Neill Pineapple Gin vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Whitley Neill Pineapple Gin een biologische gin?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Whitley Neill Pineapple Gin gin van Whitley Neill geen biologisch product is.

Waar kan ik Whitley Neill Pineapple Gin kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze gin kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Whitley Neill Pineapple Gin en tal van andere Whitley Neill gin te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Whitley Neill Pineapple Gin
€ 27,29 incl. BTW