Ferdinand's Saar Gin 3l


Ferdinands | Gin | Duitsland | 3l | 44%

LAATSTE STUKS
Ferdinand's Saar Gin 3l
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 240,09 incl. BTW
Prijs per L: € 80,03 incl. BTW
Uitsluitend op bestelling
Onze winkel in Zolder: momenteel verkrijgbaar
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Gratis thuis geleverd
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

129 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 129 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

Voor Ferdinand's Saar Gin 3l zijn geen specifieke proefnotities meegeleverd. Daarom beschrijven we geen aroma's, botanicals, smaakverloop of afdronk die niet uit de beschikbare gegevens blijken. Wat wel vaststaat: het gaat om een Duitse gin van 44% alcohol in een grote 3 liter fles.
  • Gratis thuis geleverd
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in Nederland mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Ferdinand's Saar Gin 3l

Ferdinand's Saar Gin 3l is vooral opvallend door zijn formaat: een royale fles van drie liter van een Duitse gin met een alcoholpercentage van 44%. Dat maakt hem binnen de ginselectie meteen anders dan de gebruikelijke standaardfles.

Bij Drankenshop Broekmans plaatsen we zo'n grote fles graag in het juiste perspectief: dit is geen product dat zich laat uitleggen via kleine details of uitgebreide proefnotities, maar via aanwezigheid. Het formaat maakt hem interessant voor wie bewust een grotere presentatie zoekt, bijvoorbeeld voor een thuisbar, horecagebruik of een ginliefhebber die graag een bijzondere fles op tafel zet.

De beschikbare voorraad is beperkt tot de laatste flessen, waardoor deze uitvoering niet onbeperkt voorhanden is.

Voor Ferdinand's Saar Gin 3l zijn geen specifieke proefnotities meegeleverd. Daarom beschrijven we geen aroma's, botanicals, smaakverloop of afdronk die niet uit de beschikbare gegevens blijken. Wat wel vaststaat: het gaat om een Duitse gin van 44% alcohol in een grote 3 liter fles.

Specificaties van Ferdinand's Saar Gin 3l

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk FERDINANDS
Bottelaar
Botteling
Inhoud 3l
Alcohol percentage 44%
Streek Onbekend
Land Duitsland
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags XL, Laatste flessen, Blue Monday
Toon meer specificaties

Over FERDINANDS

Waar de Saar de Moezel ontmoet, in de buurt van het drielandenpunt tussen Duitsland, Luxemburg en Frankrijk, ligt een van de meest intrigerende wijngebieden van Duitsland. Daar, waar de allerbeste Rieslingproducenten van de wereld zich bevinden, begint het verhaal van Ferdinand's in 2013. Dennis Reinhardt en Erik Wimmers, gepassioneerde wijnliefhebbers, brachten twee traditionele producenten uit de regio samen. Dorothee Zilliken van de Forstmeister Geltz Zilliken wijnmakerij creëert samen met meester distilleerder Andreas Vallendar gins, vermouths, likeuren en andere dranken van hoog niveau. Hun producten zijn zo een ware ode aan de regio.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Ferdinand's Saar Gin 3l
Drankenshopper Kaartspel
Drankenshopper Kaartspel
Normaal €255,08
€ 250,08
+ 159
Deze combinatiedeal is momenteel niet beschikbaar

Veelgestelde vragen

Is Ferdinand's Saar Gin 3l geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Ferdinand's Saar Gin 3l geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste gin combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren gin-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Ferdinand's Saar Gin 3l misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Heeft Ferdinand's Saar Gin 3l een hoog alcoholpercentage?

Het alcoholpercentage van deze Ferdinand's Saar Gin 3l is hoger dan wat je van een doorsnee gin verwacht.  Hoewel niet extreem uitzonderlijk is een gin van rond de 46% toch al iets zeldzamer.   De meeste gin zit meestal dichter in de buurt van 40%.

Is Ferdinand's Saar Gin 3l vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Ferdinand's Saar Gin 3l een biologische gin?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Ferdinand's Saar Gin 3l gin van Ferdinands geen biologisch product is.

Waar kan ik Ferdinand's Saar Gin 3l kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze gin kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Ferdinand's Saar Gin 3l en tal van andere Ferdinands gin te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Ferdinand's Saar Gin 3l
€ 240,09 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan NL.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que NL.
We noticed that you are browsing from a different location than NL.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL