Foursquare Spiced Rum


Foursquare | Rum | Barbados | 70cl | 37,5%

Foursquare Spiced Rum
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 34,99 incl. BTW
Prijs per L: € 49,99 incl. BTW
Online: tijdelijk uitverkocht
Verwacht: 01/11/2026
Onze winkel in Zolder: momenteel niet op voorraad
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €70 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

38 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 38 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Ons koopadvies voor Foursquare Spiced Rum

De Foursquare Spiced Rum is een goede keuze voor liefhebbers die houden van een goede rum. Deze rum komt uit Barbados en werd gebotteld op 37,5%. Deze rum is bovendien ook nog eens erg schappelijk geprijsd.

Smaakprofiel van deze rum

Bloemig
Zoet
Vegetaal
Houtig
Gekruid
Fruitig

Ontdek producten die vergelijkbaar zijn met deze Foursquare Spiced Rum
Creëer jouw smaakprofiel

Proefnotities

De beschikbare gegevens vermelden geen specifieke proefnotities. Op basis van de naam gaat het om een spiced rum, dus een rum in een gekruide stijl, maar zonder opgegeven details over aroma's, smaakverloop, textuur of afdronk.
  • Geleverd vanaf €11,99
  • Vanaf €70 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in Nederland mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Foursquare Spiced Rum

Foursquare Spiced Rum brengt de naam Foursquare samen met de kruidige stijl van spiced rum uit Barbados. De fles communiceert helder waar hij voor staat: rum, een Barbadaanse herkomst en een gekruide insteek.

Binnen het assortiment van Drankenshop Broekmans plaatsen we deze rum bij klanten die bewust zoeken naar een spiced rum met een duidelijke merknaam en herkomstvermelding. Met 37,5% alcohol blijft hij binnen een vertrouwde sterkte voor deze stijl, zonder dat de aangeleverde informatie verdere productie- of smaakdetails invult.

De beschikbare gegevens vermelden geen specifieke proefnotities. Op basis van de naam gaat het om een spiced rum, dus een rum in een gekruide stijl, maar zonder opgegeven details over aroma's, smaakverloop, textuur of afdronk.

Specificaties van Foursquare Spiced Rum

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk FOURSQUARE
Bottelaar
Botteling
Inhoud 70cl
Alcohol percentage 37,5%
Streek Onbekend
Land Barbados
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Solera System
Tags Veel interesse, Spiced
Smaakprofiel - Bloemig Niet bloemig
Smaakprofiel - Zoet Matig zoet
Smaakprofiel - Vegetaal Niet vegetaal
Smaakprofiel - Houtig Zacht houtig
Smaakprofiel - Gekruid Intens gekruid
Smaakprofiel - Fruitig Zacht fruitig
Toon meer specificaties

Over FOURSQUARE

R.L. Seale & Company is een familiebedrijf dat al 4 generaties actief is in de drankenwereld. Origineel waren ze vooral handelaars in rum, maar in 1995 namen ze een verlaten suikerfabriek in Barbados over, die ze verbouwden tot een rumdistilleerderij die sinds 1996 operationeel is. De melasse die ze gebruiken als basis voor hun rums wordt meestal geïmporteerd uit Guyana. Ze maken verschillende merken, maar het gaat steeds om blends tussen potstills en kolomstills. Het merendeel van hun rums rijpt op Amerikaanse ex-bourbonvaten, maar ze hebben ook geëxperimenteerd met andere types vat.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Veelgestelde vragen

Wat voor soort rum is Foursquare Spiced Rum?

Foursquare Spiced Rum is een onbekend rum.

Is Foursquare Spiced Rum een no age statement rum (NAS)?

Nee, Foursquare Spiced Rum is geen no age statement (NAS) rum.  Het label vermeldt expliciet een leeftijd en die leeftijd vertegenwoordigt de jongste rum die in de fles (of in de blend) terug te vinden is.

Is Foursquare Spiced Rum een single cask rum?

Nee, Foursquare Spiced Rum is geen single cask rum.

Is Foursquare Spiced Rum een rum op vatsterkte?

Nee, Foursquare Spiced Rum is geen rum op vatsterkte.

Is Foursquare Spiced Rum geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Foursquare Spiced Rum geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste rum combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren rum-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Foursquare Spiced Rum misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Foursquare Spiced Rum een goede keuze voor mij?

Deze Foursquare Spiced Rum kan een rum zijn die bij jou past als je houdt van een rum met een kruidig karakter.  Deze kruidigheid is namelijk vrij nadrukkelijk aanwezig in het smaakprofiel.

We raden je echter aan om ook de rest van het smaakprofiel te bekijken, want het is natuurlijk maar één deel van het totale karakter van deze rum.

Is Foursquare Spiced Rum een kruidige rum?

Ja, Foursquare Spiced Rum is een rum met een intens gekruid smaakprofiel: de kruidigheid van deze rum zal je meteen vanaf de eerste sip uit je glas kunnen ontwaren.

De kruidigheid van een spirit kan op verschillende manieren tot stand komen.

  • Bij whisky ontstaan de kruidige tonen voornamelijk tijdens het rijpingsproces in houten vaten.  De gebruikte houtsoort (bv. Amerikaans eikenhout, Europees eikenhout) en of de vaten eerder al gebruikt werden (bv. sherryvaten) hebben een grote invloed op de kruidigheid van de whisky die er uit komt.
  • Bij rum kunnen de kruidige tonen eveneens voortkomen uit de gebruikte vaten, maar daarnaast is er ook een aparte klasse "Spiced rum" waarbij er extra specerijen toegevoegd worden.
  • Gin kent een veel kortere productiecyclus en haalt zijn kruidigheid daardoor meestal niet uit houtsoorten.  Kruidige tonen in een gin zijn gewoonlijk het rechtstreekse resultaat van de botanicals die gebruikt werden om de gin te "kleuren" en een eigen identiteit te geven.
Is Foursquare Spiced Rum een fruitige rum?

Op zich wel, maar Foursquare Spiced Rum is een rum met slechts een licht fruitig smaakprofiel: de fruitigheid van deze rum zit verstopt in het smaakprofiel, in evenwicht met de andere onderdelen van het profiel.

  • Whisky’s met een fruitig karakter kunnen uiteenlopen van lichte en frisse appeltonen tot diepe, rijpe steenvruchten en exotische aroma’s. Deze fruitigheid kan ontstaan door de gebruikte granen, gist en fermentatie, de vorm van de pot stills en het vattype.
  • Rum, gemaakt van suikerriet of melasse, leent zich bij uitstek voor fruitige tonen. Van de frisse citrusaroma’s van een witte rum tot de diepe ananas- en banaantonen van een gerijpte variant – fruitigheid is een essentieel kenmerk in veel rums.  Ook hier hebben dezelfde factoren invloed op de fruitigheid als bij whisky.
Is Foursquare Spiced Rum een zoete rum?

Ja, Foursquare Spiced Rum is een rum met een vrij zoet smaakprofiel: de zoetigheid van deze rum zal je meteen vanaf de eerste sip uit je glas kunnen ontwaren. 

Hoewel niet iedereen liefhebber is van een (zeer) zoete rum, horen ze doorgaans wel bij de meest toegankelijke producten.  Deze Foursquare Spiced Rum vormt om die reden dus een redelijk veilig startpunt om voor het eerst kennis te maken met rum.

Drink je Foursquare Spiced Rum puur of met ijs?

Of je deze Foursquare Spiced Rum rum het beste met of zonder ijs drinkt is een persoonlijke keuze.  Wij hebben er altijd voor gekozen om geen standpunt in te nemen wat betreft het toevoegen van water of ijs aan rum.  Er zijn zeker en vast goede redenen te bedenken om een beetje water toe te voegen aan je rum, maar of dat voor jou een meerwaarde betekent of afbreuk doet aan je plezier moet je vooral zelf ontdekken.

Heeft Foursquare Spiced Rum een hoog alcoholpercentage?

Foursquare Spiced Rum heeft geen uitzonderlijk hoog alcoholpercentage.  Het is een gematigde rum met een gemiddeld alcoholpercentage, waardoor het prima weg drinkt.

Is Foursquare Spiced Rum een onafhankelijke botteling?

Foursquare Spiced Rum is een rum van het merk Foursquare dat gebotteld werd door de onafhankelijke bottelaar .  Dat maakt deze fles een onafhankelijke botteling.

Is Foursquare Spiced Rum een solera rum?

Nee, Foursquare Spiced Rum wordt niet geproduceerd volgens het solera systeem.

Is Foursquare Spiced Rum geschikt om een Dark 'n Stormy cocktail te maken?

De "Dark 'n Stormy" cocktail is een beschermd handelsmerk van Gosling Brothers Ltd.  Volgens de officiële regels mag een cocktail daarom enkel Dark 'N Stormy (met één apostrof) genoemd worden als deze gemaakt wordt met Gosling's Rum en gemberbier. 

Omdat Gosling enkel de naam met enkel apostrof heeft geregistreerd, wordt dezelfde cocktail elders ook beschreven als een Dark 'n' Stormy (met dubbel apostrof) of als een Safe Harbor in een poging om onder de trademark en licensing problemen uit te geraken.

Als je niet wakker ligt van de officiële benaming en een cocktail wil maken die gebaseerd is op het recept van de officiële Dark 'n Stormy, dan is deze Foursquare Spiced Rum zeker een goede keuze.  Om een officiële, correcte Dark 'n Stormy te maken heb je echter de Gosling's Black Seal rum nodig.

Is Foursquare Spiced Rum vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Foursquare Spiced Rum een biologische rum?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Foursquare Spiced Rum rum van Foursquare geen biologisch product is.

Waar kan ik Foursquare Spiced Rum kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze rum kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Foursquare Spiced Rum en tal van andere Foursquare rum te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Foursquare Spiced Rum
€ 34,99 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan NL.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que NL.
We noticed that you are browsing from a different location than NL.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL