Chateau Quintus 2019 Magnum (1,5l)


Ch quintus | Wijn | Frankrijk | 1,5l | 15,5%

LAATSTE STUKS
Geen afbeelding beschikbaar
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 245,19 incl. BTW
Prijs per L: € 163,46 incl. BTW
Uitsluitend op bestelling
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Gratis thuis geleverd
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

245 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 245 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

Diep rood van kleur met karmozijnrode reflecties. De geur opent met rijp zwart fruit, vooral cassis, aangevuld met pruim, blauwe bessen, boysenbes, zwarte kers en een vleug wilde aardbei. Daarachter komen subtiele florale tonen van lavendel, kruidigheid, zoethout, mokka, vanille, grafiet, ceder en een lichte geroosterde nuance.

In de mond is de wijn droog, breed en vol gebouwd. De textuur wordt omschreven als zacht en omhullend, met romige, fijnkorrelige tannines in het middenpalet. De rijpe fruitkern blijft gedragen door kruidige en grafietachtige tonen, waarna een lange afdronk volgt zonder harde indruk.
  • Gratis thuis geleverd
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in Nederland mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Chateau Quintus 2019 Magnum (1,5l)

Château Quintus 2019 Magnum is een rode Saint-Émilion Grand Cru in een formaat dat de wijn meteen een andere aanwezigheid geeft aan tafel. De magnum van 1,5 liter is geen aparte cuvée, maar dezelfde grand vin van Château Quintus, het domein van Domaine Clarence Dillon in Saint-Émilion.

De assemblage van 2019 is opvallend evenwichtig verdeeld tussen 55,4% merlot en 44,6% cabernet franc. Dat hoge aandeel cabernet franc is interessant, omdat het domein zelf benadrukt dat beide druiven in dit jaar zeer goed rijpten. De wijngaarden liggen op een kalkstenen promontorium aan de zuidwestelijke rand van het plateau van Saint-Émilion, met percelen op kalk, klei en klei-kalksteen. In de wijn komt die herkomst samen met een rijp, vol jaar waarin hitte, koele nachten en tijdige regenmomenten een belangrijke rol speelden.

Bij Drankenshop Broekmans plaatsen we deze magnum vooral in het rijpere, serieuze Bordeaux-segment: een Saint-Émilion met kracht, donker fruit, kruidigheid en duidelijke structuur, maar ook met een zachte, omhullende textuur. De opvoeding met 38,2% nieuwe vaten geeft extra diepte zonder dat de beschikbare proefnotities spreken van harde houtdominantie.

De jaargang kreeg sterke beoordelingen van onder meer Wine Advocate, James Suckling en Vinous, en wordt met een drinkvenster van 2025 tot 2046 neergezet als een wijn met duidelijk bewaarpotentieel. In magnum, en met de laatste flessen beschikbaar, voelt dit als een fles voor wie een grote Saint-Émilion graag nog tijd gunt of bewaart voor een bijzonder moment.

Diep rood van kleur met karmozijnrode reflecties. De geur opent met rijp zwart fruit, vooral cassis, aangevuld met pruim, blauwe bessen, boysenbes, zwarte kers en een vleug wilde aardbei. Daarachter komen subtiele florale tonen van lavendel, kruidigheid, zoethout, mokka, vanille, grafiet, ceder en een lichte geroosterde nuance.

In de mond is de wijn droog, breed en vol gebouwd. De textuur wordt omschreven als zacht en omhullend, met romige, fijnkorrelige tannines in het middenpalet. De rijpe fruitkern blijft gedragen door kruidige en grafietachtige tonen, waarna een lange afdronk volgt zonder harde indruk.

Specificaties van Chateau Quintus 2019 Magnum (1,5l)

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk CH QUINTUS
Bottelaar
Botteling
Inhoud 1,5l
Alcohol percentage 15,5%
Streek Saint-Emilion
Land Frankrijk
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags XL, Laatste flessen
Smaaktonen cassis, zwarte bes, pruim, blauwe bessen, boysenbes, zwarte kers, wilde aardbei, lavendel, specerijen, zoethout, mokka, vanille, grafiet, ceder, geroosterde tonen, houtskool, donker fruit, zwart fruit, rood fruit
Toon meer specificaties

Over CH QUINTUS

Ch Quintus is een wijnhuis uit Frankrijk dat deel uitmaakt van de befaamde regio Saint-Émilion in Bordeaux. Het wijnhuis werd in 2011 toegevoegd aan het portfolio van Domaines Clarence Dillon, dat ook eigenaar is van de gerenommeerde Château Haut-Brion en Château La Mission Haut-Brion. Ch Quintus is ontstaan uit de samenvoeging van twee voormalige estates: Château Tertre Daugay en Château L´Arrosée, waarna later nog een derde wijngaard, Château Grand-Pontet, aan het domein werd toegevoegd. Deze samenvoeging heeft gezorgd voor een wijngaard van ongeveer 45 hectare op een selectie van kalksteenplateaus en -hellingen, typisch voor Saint-Émilion. De wijnproductie richt zich vooral op blends van Merlot en Cabernet Franc, karakteristiek voor de regio, waarbij aandacht is voor precisie en expressie van terroir. Ch Quintus streeft ernaar het unieke karakter van elk oogstjaar en het bijzondere microklimaat van hun wijngaarden naar voren te laten komen in hun wijnen. Met beperkte oplages en een moderne aanpak, gecombineerd met respect voor traditie, biedt Ch Quintus een eigentijdse kijk op wat de Saint-Émilion terroirs te bieden hebben.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Veelgestelde vragen

Is Chateau Quintus 2019 Magnum (1,5l) geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Chateau Quintus 2019 Magnum (1,5l) geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste wijn combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren wijn-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Chateau Quintus 2019 Magnum (1,5l) misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Chateau Quintus 2019 Magnum (1,5l) vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Chateau Quintus 2019 Magnum (1,5l) een biologische wijn?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Chateau Quintus 2019 Magnum (1,5l) wijn van Ch Quintus geen biologisch product is.

Waar kan ik Chateau Quintus 2019 Magnum (1,5l) kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze wijn kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Chateau Quintus 2019 Magnum (1,5l) en tal van andere Ch Quintus wijn te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Chateau Quintus 2019 Magnum (1,5l)
€ 245,19 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan NL.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que NL.
We noticed that you are browsing from a different location than NL.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL