Chateau Monbousquet 2020 Blanc


Ch monbousquet | Wijn | Frankrijk | 75cl | 12,5%

Chateau Monbousquet 2020 Blanc
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 52,09 incl. BTW
Prijs per L: € 69,45 incl. BTW
Online: meteen leverbaar
Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden!
Onze winkel in Zolder: op bestelling
Bel ons voor huidige beschikbaarheid.
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €70 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

51 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 51 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

In de geur komt Chateau Monbousquet 2020 Blanc aromatisch en rijp over, met wit fruit, citrus en tropischer accenten. Witte perzik, peer, nectarine, mango, ananas en groene guave worden aangevuld door citroen, citroenschil, witte bloemen, hooi, weidekruiden en citroengras.

De mond is rond, vrij vol en licht romig, maar behoudt frisse zuren en een levendige spanning. De houtopvoeding blijft ondersteunend aanwezig met toetsen van geroosterde hazelnoot, rook en soms tabak. De afdronk is fris, zesty en aromatisch, met een subtiele minerale of grindachtige indruk.
  • Geleverd vanaf €11,99
  • Vanaf €70 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in Nederland mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Chateau Monbousquet 2020 Blanc

Chateau Monbousquet 2020 Blanc is een droge witte Bordeaux met een bijzonder verhaal binnen een domein dat vooral met Saint-Émilion wordt geassocieerd. De witte wijn komt van een kleine aanplant van ongeveer één hectare, op het perceel La Gravière, aangeplant in de jaren negentig nadat Gérard Perse en oenoloog Michel Rolland besloten om witte druivenrassen op dit terroir te zetten.

De assemblage van 2020 bestaat uit sauvignon blanc en sauvignon gris. Dat geeft deze wijn zijn frisse, aromatische basis, terwijl de vinificatie hem duidelijk meer diepte meegeeft. De druiven werden handmatig geoogst en als hele trossen geperst. Daarna rijpte de wijn zes maanden deels in cuves, deels in nieuwe en één jaar oude vaten, met rijping op de lies en bâtonnage om extra textuur en aromatische gelaagdheid te ondersteunen.

Bij Drankenshop Broekmans plaatsen we deze wijn graag tussen de witte Bordeaux-wijnen met gastronomische ambitie: niet louter fris en strak, maar ook rond, rijp en voldoende gestructureerd voor aan tafel. Denk aan vis, schaal- en schelpdieren, gevogelte, kalfsvlees of geitenkaas. De jaargang 2020 kende een vroege start, gevolgd door een hete, droge zomer, wat mooi aansluit bij het rijpe fruit dat in de proefnotities terugkomt.

De wijn kreeg bovendien aandacht van verschillende internationale proevers, met beoordelingen die het serieuze karakter van deze witte Monbousquet onderstrepen. Aangezien het hier om de laatste flessen gaat, is dit vooral interessant voor wie een witte Bordeaux zoekt met herkomst, textuur en bewaarpotentieel binnen de opgegeven drinkperiode van 2023 tot 2033.

In de geur komt Chateau Monbousquet 2020 Blanc aromatisch en rijp over, met wit fruit, citrus en tropischer accenten. Witte perzik, peer, nectarine, mango, ananas en groene guave worden aangevuld door citroen, citroenschil, witte bloemen, hooi, weidekruiden en citroengras.

De mond is rond, vrij vol en licht romig, maar behoudt frisse zuren en een levendige spanning. De houtopvoeding blijft ondersteunend aanwezig met toetsen van geroosterde hazelnoot, rook en soms tabak. De afdronk is fris, zesty en aromatisch, met een subtiele minerale of grindachtige indruk.

Specificaties van Chateau Monbousquet 2020 Blanc

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk CH MONBOUSQUET
Bottelaar
Botteling
Inhoud 75cl
Alcohol percentage 12,5%
Streek Bordeaux
Land Frankrijk
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags Veel interesse, In voorraad
Smaaktonen witte perzik, peer, nectarine, steenfruit, citrus, citroen, citroenschil, mango, ananas, groene guave, tropisch fruit, witte bloemen, hooi, weidekruiden, citroengras, geroosterde hazelnoot, rook, tabak, mineraliteit, grindachtige toets
Toon meer specificaties

Over CH MONBOUSQUET

Château Monbousquet is een wijndomein in de Franse Bordeaux-streek, meer specifiek in de regio Saint-Émilion. Het landgoed heeft een geschiedenis die teruggaat tot de 16e eeuw, maar kreeg in de moderne tijd meer bekendheid nadat zakenman Gérard Perse het in 1993 overnam en moderne wijnbouwtechnieken introduceerde. Château Monbousquet strekt zich uit over ongeveer 32 hectare met wijngaarden die voornamelijk zijn beplant met Merlot, aangevuld met Cabernet Franc en een kleiner aandeel Cabernet Sauvignon. De wijnen van Monbousquet staan bekend om hun volle, rijpe stijl en een uitgesproken fruitigheid, kenmerken die regelmatig worden toegeschreven aan de combinatie van druivenrassen en het relatief warme microklimaat op het domein. In de wijngaard en kelder wordt veel aandacht besteed aan precisie en selectieve oogst, wat bijdraagt aan de expressieve karaktertrekken van de wijn. In 2006 werd Château Monbousquet officieel opgenomen als Grand Cru Classé in de classificatie van Saint-Émilion, een erkenning van de kwaliteit die het huis nastreeft. Naast de bekende rode wijn produceert het domein ook een kleine hoeveelheid witte wijn, doorgaans van Sauvignon Blanc, Sauvignon Gris en Sémillon. De combinatie van rijke historie, terroir en hedendaagse wijnbouw maken Monbousquet tot een interessante naam binnen het Saint-Émilion-gebied.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Chateau Monbousquet 2020 Blanc
€ 323,07
+ 364
Chateau Monbousquet 2020 Blanc
€ 551,09
+ 51
Chateau Monbousquet 2020 Blanc
€ 227,17
+ 254
Chateau Monbousquet 2020 Blanc
€ 101,58
+ 111

Veelgestelde vragen

Is Chateau Monbousquet 2020 Blanc geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Chateau Monbousquet 2020 Blanc geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste wijn combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren wijn-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Chateau Monbousquet 2020 Blanc misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Chateau Monbousquet 2020 Blanc vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Chateau Monbousquet 2020 Blanc een biologische wijn?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Chateau Monbousquet 2020 Blanc wijn van Ch Monbousquet geen biologisch product is.

Waar kan ik Chateau Monbousquet 2020 Blanc kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze wijn kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Chateau Monbousquet 2020 Blanc en tal van andere Ch Monbousquet wijn te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Chateau Monbousquet 2020 Blanc
€ 52,09 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan NL.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que NL.
We noticed that you are browsing from a different location than NL.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL