Chateau Petit Village 2020


Ch petit village | Wijn | Frankrijk | 75cl | 14,5%

Chateau Petit Village 2020
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 145,09 incl. BTW
Prijs per L: € 193,45 incl. BTW
Online: meteen leverbaar
Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden!
Onze winkel in Zolder: op bestelling
Bel ons voor huidige beschikbaarheid.

Dit product wordt permanent in een speciaal daarvoor voorziene klimaatcel bewaard, bij een constante temperatuur van 14-15 graden en een luchtvochtigheid van 55-60% .

  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €70 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

145 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 145 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

Diep van kleur en krachtig van aanleg, met aroma's van zwarte bes, bosbes, pruim en donkere kers. Daaroverheen komen florale toetsen van roos en viooltje, gevolgd door specerijen, mokka, chocolade, tabak, aarde en een grafietachtige, soms ijzerachtige mineraliteit.

In de mond is de wijn vol, breed en geconcentreerd, met rijp zwart en rood fruit, een gelaagde middenbouw en zachte tot fluweelachtige tannines. De frisheid houdt het geheel levendig. De afdronk is lang, met kruidige, florale en mentholachtige accenten. Jong schenken kan met beluchting, maar de wijn is duidelijk gemaakt voor verdere flesrijping.
  • Geleverd vanaf €7,50 Vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in Nederland mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Chateau Petit Village 2020

Chateau Petit Village 2020 is de grand vin van Chateau Petit Village in Pomerol, Bordeaux. Dit is dus niet de tweede wijn, maar de hoofdwijn van het domein, afkomstig van het plateau van Pomerol waar diepe graves en klei de basis vormen voor een geconcentreerde rode wijn met duidelijke structuur.

Wat deze jaargang extra interessant maakt, is de assemblage. Naast 60% merlot bevat de wijn 32% cabernet franc en 8% cabernet sauvignon, samen een uitzonderlijk hoog aandeel cabernet voor dit domein. Dat geeft de 2020 een eigen plaats binnen de geschiedenis van Petit Village: stevig, gelaagd en duidelijk gebouwd om verder te ontwikkelen op fles.

De selectie was streng, tot op perceelsniveau, met zorgvuldige sortering en vinificatie in kleine temperatuurgecontroleerde betonnen cuves. Daarna rijpte de wijn 16 maanden, deels op nieuwe eik en voor een klein aandeel in amfora. 2020 markeert bovendien een overgangsmoment voor het domein, met de start van de conversie naar biologische landbouw en de overname door de familie Moulin.

Binnen het Bordeaux-aanbod van Drankenshop Broekmans is dit een Pomerol voor wie niet alleen rijp fruit zoekt, maar ook spanning, structuur en bewaarpotentieel. De wijn kreeg sterke erkenning, waaronder 97 punten van Jeb Dunnuck en twee sterren in Guide Hachette 2024, waar hij als vin remarquable werd beoordeeld. Aangezien het om de laatste flessen gaat, is dit vooral een mooie kans voor wie deze jaargang nog wil toevoegen aan de kelder.

Diep van kleur en krachtig van aanleg, met aroma's van zwarte bes, bosbes, pruim en donkere kers. Daaroverheen komen florale toetsen van roos en viooltje, gevolgd door specerijen, mokka, chocolade, tabak, aarde en een grafietachtige, soms ijzerachtige mineraliteit.

In de mond is de wijn vol, breed en geconcentreerd, met rijp zwart en rood fruit, een gelaagde middenbouw en zachte tot fluweelachtige tannines. De frisheid houdt het geheel levendig. De afdronk is lang, met kruidige, florale en mentholachtige accenten. Jong schenken kan met beluchting, maar de wijn is duidelijk gemaakt voor verdere flesrijping.

Specificaties van Chateau Petit Village 2020

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk CH PETIT VILLAGE
Bottelaar
Botteling
Inhoud 75cl
Alcohol percentage 14,5%
Streek Pomerol
Land Frankrijk
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags In voorraad
Smaaktonen zwarte bes, bosbes, pruim, donkere kers, zwart fruit, rood fruit, roos, viooltje, specerijen, mokka, chocolade, tabak, aarde, grafiet, ijzerachtige mineraliteit, munt, menthol
Toon meer specificaties

Over CH PETIT VILLAGE

Château Petit Village is een wijnhuis uit de prestigieuze Bordeaux-regio in Frankrijk, specifiek gelegen in het beroemde Pomerol-gebied op de rechteroever van de rivier de Dordogne. De wijngaard beslaat ongeveer 10,5 hectare en bevindt zich op een plateau van grind- en kleigrond, wat kenmerkend is voor deze regio en bijdraagt aan de bijzondere kwaliteit van de druiven. Château Petit Village focust zich traditioneel op een blend die voornamelijk bestaat uit Merlot, aangevuld met Cabernet Franc en een kleiner aandeel Cabernet Sauvignon. De wijnen van het huis worden vaak geprezen vanwege hun zachte structuur, elegante complexiteit en het rijpingspotentieel dat kenmerkend is voor Pomerol-wijnen. Het wijnhuis is eigendom van AXA Millésimes, die meerdere bekende wijndomeinen in beheer heeft en inzet op kwaliteit en duurzaamheid in de wijngaard en de kelder. Door de relatief kleinschalige productie en de ligging tussen andere gewaardeerde Pomerol-châteaux is de wijn van Château Petit Village geliefd onder liefhebbers van klassieke Bordeaux, en komt iedere jaargang met een eigen expressie van het unieke terroir.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Chateau Petit Village 2020
€ 261,47
+ 248
Chateau Petit Village 2020
Punt E Mes
Punt E Mes
€ 160,68
+ 160
Chateau Petit Village 2020
€ 318,58
+ 349
Chateau Petit Village 2020
€ 538,97
+ 444

Veelgestelde vragen

Is Chateau Petit Village 2020 geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Chateau Petit Village 2020 geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste wijn combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren wijn-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Chateau Petit Village 2020 misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Chateau Petit Village 2020 vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Chateau Petit Village 2020 een biologische wijn?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Chateau Petit Village 2020 wijn van Ch Petit Village geen biologisch product is.

Waar kan ik Chateau Petit Village 2020 kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze wijn kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Chateau Petit Village 2020 en tal van andere Ch Petit Village wijn te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Chateau Petit Village 2020
€ 145,09 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan NL.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que NL.
We noticed that you are browsing from a different location than NL.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL