Bibi Graetz Testamatta 2019


Bibi graetz | Wijn | Italië | 75cl | 14%

Bibi Graetz Testamatta 2019
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 89,09 incl. BTW
Prijs per L: € 118,79 incl. BTW
Online: meteen leverbaar
Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden!
Onze winkel in Zolder: momenteel verkrijgbaar

Dit product wordt permanent in een speciaal daarvoor voorziene klimaatcel bewaard, bij een constante temperatuur van 14-15 graden en een luchtvochtigheid van 55-60% .

  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €70 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

89 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 89 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

Testamatta 2019 toont vooral rood fruit en donkerder kersenfruit, met aroma's van rode bes, framboos, Marasca-kers, donkere kers en pruim. Daarbij komen nuances van gedroogd fruit, sinaasappelschil en bloedsinaasappel, aangevuld met mediterrane kruiden, donkere specerijen, aardse tonen en een florale toets.

In de mond wordt de wijn beschreven als helder, lineair en verfijnd gestructureerd. De tannines zijn fijn tot gepolijst, de frisheid blijft duidelijk aanwezig en de afdronk krijgt een minerale, soms krijtachtige indruk. Een Sangiovese met spanning en precisie, eerder slank en gelaagd dan zwaar aangezet.
  • Geleverd vanaf €7,50 Vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in Nederland mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Bibi Graetz Testamatta 2019

Bibi Graetz Testamatta 2019 is een Toscaanse rode wijn met een duidelijk eigen plaats binnen de wereld van Sangiovese. Deze twintigste jaargang van Testamatta is gemaakt als Toscana IGT Rosso en komt van 100% Sangiovese, afkomstig uit vijf wijngaarden van het domein: Vincigliata, Londa, Lamole, Montefili en Siena.

Wat deze wijn vooral interessant maakt, is de manier waarop hij verschillende gezichten van Toscane samenbrengt. De druiven komen van oude wijngaarden, tot ongeveer 80 jaar oud, verspreid over heuvels met stenige bodems en verschillende hoogtes. Lamole en Montefili liggen in het hart van Chianti Classico, terwijl andere percelen dichter bij Florence, Londa en Siena liggen. Zo draait Testamatta 2019 niet om kracht alleen, maar om helderheid, mineraliteit en de transparantie van Sangiovese.

De jaargang 2019 kende een stabiel groeiseizoen, met voldoende warmte, regen en koelere nachten vlak voor de oogst. De pluk gebeurde met de hand tussen 21 september en 8 oktober, waarbij de percelen meerdere keren werden doorlopen om elk deel op het juiste moment binnen te halen. Daarna volgden selectie in wijngaard en kelder, spontane vergisting met inheemse gisten en een rijping van 20 maanden in oude barriques en vaten.

Bij Drankenshop Broekmans zien we Testamatta 2019 als een wijn voor wie Sangiovese op een verfijnde, gestructureerde en gelaagde manier wil ontdekken. De internationale waardering voor deze jaargang onderstreept dat beeld, met hoge beoordelingen van onder meer James Suckling, Decanter en Falstaff. Van deze populaire wijn zijn nog slechts de laatste flessen beschikbaar.

Testamatta 2019 toont vooral rood fruit en donkerder kersenfruit, met aroma's van rode bes, framboos, Marasca-kers, donkere kers en pruim. Daarbij komen nuances van gedroogd fruit, sinaasappelschil en bloedsinaasappel, aangevuld met mediterrane kruiden, donkere specerijen, aardse tonen en een florale toets.

In de mond wordt de wijn beschreven als helder, lineair en verfijnd gestructureerd. De tannines zijn fijn tot gepolijst, de frisheid blijft duidelijk aanwezig en de afdronk krijgt een minerale, soms krijtachtige indruk. Een Sangiovese met spanning en precisie, eerder slank en gelaagd dan zwaar aangezet.

Specificaties van Bibi Graetz Testamatta 2019

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk BIBI GRAETZ
Bottelaar
Botteling
Inhoud 75cl
Alcohol percentage 14%
Streek Onbekend
Land Italië
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags Veel interesse, In voorraad
Smaaktonen rode bes, framboos, Marasca-kers, donkere kers, pruim, gedroogd fruit, sinaasappelschil, bloedsinaasappel, mediterrane kruiden, donkere specerijen, bakSpecerijen, natte aarde, sandelhout, paddenstoel, donkere olijventapenade, krijt, rood fruit, donker fruit, citrus
Toon meer specificaties

Over BIBI GRAETZ

Bibi Graetz is een wijnhuis uit Toscane, Italië, dat sinds de oprichting begin jaren 2000 opvalt door een creatieve, eigenzinnige benadering van wijnmaken. Het merk is vernoemd naar de oprichter zelf, Bibi Graetz, een kunstenaar van Noorse en Zwitserse afkomst die zich volledig toelegde op wijn na een carrière in de schilderkunst. Vanuit zijn woonplaats en bedrijf in Fiesole, nabij Florence, werkt Graetz hoofdzakelijk met oude stokken Sangiovese, Colorino en Canaiolo, druiven die diep geworteld zijn in de Toscaanse wijntraditie. Zijn wijngaarden profiteren van een koelere ligging, wat invloed heeft op de expressie van de druiven. Graetz staat bekend om een niet-traditionele aanpak: er wordt vaak gewerkt met autochtone rassen, minimale interventie en het gebruik van zowel cementen als houten vaten in het vinificatieproces. Het assortiment omvat zowel toegankelijke wijnen als een aantal cuvées die internationaal in de belangstelling staan. Op de etiketten prijkt meestal kleurrijke, door Graetz zelf ontworpen kunst. Door de combinatie van artistieke visie, aandacht voor terroir en het gebruik van oude wijnstokken heeft het merk zich weten te onderscheiden in het brede Toscaanse wijnlandschap.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Bibi Graetz Testamatta 2019
€ 819,67
+ 478
Bibi Graetz Testamatta 2019
€ 119,28
+ 121
Bibi Graetz Testamatta 2019
€ 221,87
+ 247
Bibi Graetz Testamatta 2019
€ 203,78
+ 241
Bibi Graetz Testamatta 2019
€ 330,37
+ 265

Veelgestelde vragen

Is Bibi Graetz Testamatta 2019 geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Bibi Graetz Testamatta 2019 geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste wijn combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren wijn-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Bibi Graetz Testamatta 2019 misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Bibi Graetz Testamatta 2019 vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Bibi Graetz Testamatta 2019 een biologische wijn?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Bibi Graetz Testamatta 2019 wijn van Bibi Graetz geen biologisch product is.

Waar kan ik Bibi Graetz Testamatta 2019 kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze wijn kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Bibi Graetz Testamatta 2019 en tal van andere Bibi Graetz wijn te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Bibi Graetz Testamatta 2019
€ 89,09 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan NL.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que NL.
We noticed that you are browsing from a different location than NL.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL