Petrolo Galatrona 2019 Magnum (1,5l)


Petrolo | Wijn | Italië | 1,5l | 14%

LAATSTE STUKS
Geen afbeelding beschikbaar
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 200,19 incl. BTW
Prijs per L: € 133,46 incl. BTW
Uitsluitend op bestelling
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Gratis thuis geleverd
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

199 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 199 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

Galatrona 2019 wordt beschreven als een krachtige, volle Merlot met veel donker fruit. Rijpe zwarte kers, bramen en pruim staan vooraan, soms met een zoet-pruimige toets. Daarachter komen florale nuances van lavendel en viooltjes, aangevuld met kruidigheid, tabak, leer, truffel, mokka, espresso en een grafietachtige diepte.

In de mond is de wijn geconcentreerd en rijk, maar niet log: de frisse energie houdt het geheel levendig. De tannines worden omschreven als fluweelachtig, stevig en fijnmazig, met een goed geïntegreerde structuur. De afdronk is lang, compact en gespierd, met voldoende evenwicht om de intensiteit mooi te dragen.
  • Gratis thuis geleverd
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in Nederland mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Petrolo Galatrona 2019 Magnum (1,5l)

Petrolo Galatrona 2019 Magnum is een Toscaanse rode wijn met een heel duidelijke identiteit: 100% Merlot uit de Vigna Galatrona, binnen DOC Valdarno di Sopra. Petrolo beschouwt deze wijngaard als de grand-cru van Merlot op het domein, en dat voel je aan de manier waarop alles rond herkomst en precisie draait.

De wijngaard ligt aan de zuidoostelijke rand van de Chianti-heuvels, op ongeveer 300 meter hoogte, met kleirijke bodems waarin ook galestro, alberese en zandsteen voorkomen. Voor Merlot is die klei belangrijk, omdat ze in warme, droge zomers vocht helpt vasthouden. De druiven worden met de hand geoogst, geselecteerd op sorteertafel en vergist met inheemse gisten in betonnen tanks. Daarna rijpt de wijn ongeveer 18 tot 20 maanden in Franse barriques, waarvan circa een derde nieuw is.

De jaargang 2019 heeft nog een extra betekenis: het was 25 jaar Galatrona sinds de eerste oogst in 1994. Daarom kreeg het etiket een speciale flying heart-afbeelding, ontwikkeld met kunstenares Sabina Mirri. Binnen het aanbod van Drankenshop Broekmans is dit vooral een fles voor wie een Toscaanse Merlot zoekt met diepte, concentratie en een uitgesproken wijngaardverhaal.

In magnumformaat wordt de wijn nog interessanter als tafelwijn voor een bijzonder diner of als fles om rustig verder te laten ontwikkelen. Van deze jaargang werden 1.500 magnums geproduceerd, en met de laatste flessen krijgt deze uitvoering vanzelf een schaarser karakter.

Galatrona 2019 wordt beschreven als een krachtige, volle Merlot met veel donker fruit. Rijpe zwarte kers, bramen en pruim staan vooraan, soms met een zoet-pruimige toets. Daarachter komen florale nuances van lavendel en viooltjes, aangevuld met kruidigheid, tabak, leer, truffel, mokka, espresso en een grafietachtige diepte.

In de mond is de wijn geconcentreerd en rijk, maar niet log: de frisse energie houdt het geheel levendig. De tannines worden omschreven als fluweelachtig, stevig en fijnmazig, met een goed geïntegreerde structuur. De afdronk is lang, compact en gespierd, met voldoende evenwicht om de intensiteit mooi te dragen.

Specificaties van Petrolo Galatrona 2019 Magnum (1,5l)

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk PETROLO
Bottelaar
Botteling
Inhoud 1,5l
Alcohol percentage 14%
Streek Onbekend
Land Italië
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags XL, Laatste flessen
Smaaktonen donker fruit, zwarte kers, braam, pruim, lavendel, viooltjes, tabak, leer, truffel, mokka, espresso, grafiet
Toon meer specificaties

Over PETROLO

Petrolo is een Toscaans wijnhuis dat zich bevindt in de heuvels van Val d'Arno di Sopra, een gebied ten zuidoosten van Florence. Het domein heeft een lange geschiedenis die teruggaat tot de Middeleeuwen, al kreeg het pas in de twintigste eeuw zijn moderne vorm als wijnhuis. De wijngaarden van Petrolo zijn aangeplant op bodems met veel klei en steen, wat bijdraagt aan de karakteristieke structuur en diepte van hun wijnen. Bekende druivenrassen die bij Petrolo worden gebruikt zijn vooral Sangiovese, Merlot en Cabernet Sauvignon. Het wijnhuis is met name bekend om zijn hoogwaardige rode wijnen, zoals Galatrona, een 100% Merlot die regelmatig positief wordt ontvangen in internationale wijnrecensies. Er wordt veel aandacht besteed aan duurzame wijnbouw en een groot deel van het werk in de wijngaard gebeurt nog handmatig. De combinatie van traditie, zorgvuldig wijngaardbeheer en moderne inzichten zorgt ervoor dat wijnen van Petrolo veel waardering krijgen van zowel wijnliefhebbers als kenners. Petrolo produceert een reeks wijnen die representatief zijn voor de regio en waarin het karakter van het Toscaanse landschap duidelijk naar voren komt.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Veelgestelde vragen

Is Petrolo Galatrona 2019 Magnum (1,5l) geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Petrolo Galatrona 2019 Magnum (1,5l) geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste wijn combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren wijn-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Petrolo Galatrona 2019 Magnum (1,5l) misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Petrolo Galatrona 2019 Magnum (1,5l) vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Petrolo Galatrona 2019 Magnum (1,5l) een biologische wijn?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Petrolo Galatrona 2019 Magnum (1,5l) wijn van Petrolo geen biologisch product is.

Waar kan ik Petrolo Galatrona 2019 Magnum (1,5l) kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze wijn kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Petrolo Galatrona 2019 Magnum (1,5l) en tal van andere Petrolo wijn te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Petrolo Galatrona 2019 Magnum (1,5l)
€ 200,19 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan NL.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que NL.
We noticed that you are browsing from a different location than NL.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL